Vítejte na našich stránkách

Vážení zákazníci,

 

v souvislosti s nouzovým stavem, vyhlášeným vládou a platným od 14. března 2020, bychom Vás rádi informovali, že:

 

Kvůli šíření koronaviru a již zmíněnému nouzovému stavu doporučujeme, abyste se co nejvíce snažili využít při objednávce zboží e-mail nebo telefon. bude to nejvhodnější nejen pro Vás, ale také pro naše zaměstnance. Při odběru zboží u nás na prodejně dodržujte prosím veškerá doporučená opatření, jako jsou dostatečná vzdálenost, platba pokud možno kartou a další hygienická opatření. 

 

Děkujeme za pochopení a věříme, že díky všem důležitým opatřením budeme všichni brzy fungovat zase normálně a bez omezení.

__________________________________________________________________________________________________________________________

Nabízíme Vám náhradní díly, autopříslušenství a další potřeby pro motoristy, které určitě využijete ve Vašem motoristickém životě, a to na nákladní i osobní automobily, přívěsy a návěsy. Náhradní díly Vám nabídneme na základě přesné identifikace Vašeho vozidla.

V naší nabídce naleznete střešní spojlery, spací kabiny a široký sortiment dílů, příslušenství a doplňků pro vozidla značek Iveco, Avia, Man, Daf, Scania, Volvo a návěsy BPW, SAF, SMB, Panav nebo Trailor.

Hodně spokojenosti s našimi službami Vám přejí "Pronadi".

                             

             

                           

 

 

 

MTU0ZDdhMj